Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.10.2021

Verifikačný a validačný inžinier - mechatronické systémy

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering, Information & Communication Technology
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
od 1500.0 - 2300.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre unikátne vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného testovacieho a validačného inžiniera, ktorého náplňou práce bude: - Analýza systémových požiadaviek a následné plánovanie náležiacich testov vo sfére mechatronických systémov pre automobilový priemysel, - na základe testovacieho plánu implementovanie funkčných, environmentálnych a integračných testov - návrh a výber vhodného testovacieho prostredia v súlade s testovacou stratégiou - riadenie systémových skúšok prostredníctvom testovacieho prostredia HiL (Hardware-in-the-loop), - vyhodnotenie, zdokumentovanie a komunikácia výsledkov medzinárodnému projektovému tímu, - zodpovednosť za dodržanie časového plánu a projektového rozpočtu, - identifikácia hlavnej príčiny problémov pri testovaní a spolupráca s tímom.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa - Prax s programom Python - pokročilá úroveň, - aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom), - znalosť nemeckého jazyka vítaná, - skúsenosť v oblasti automotive vítaná,
Benefity práce
- 13. a 14. plat, - možnosť kariérneho rastu, - bohatý sociálny program, - relokačný príspevok počas prvého roka, - jazykové kurzy (EN, DE) plne hradené zamestnávateľom, - stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, - práca v dynamickom kolektíve.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov.

Podobné pracovné ponuky

Projektový manažér - vývoj jednoúčelových strojov
Slovensko
od 1300.0 - 2300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme inžiniera so skúsenosťami s kusovníkmi!
Senec
od 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier termodynamiky - zameranie na analýzu prúdenia kvapalín
Slovensko
od 1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.