Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.08.2021

Vodič osobného automobilu v areáli KMS! Hľadáme aj mužov aj ženy!

Lokalita:
Teplička nad Váhom
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 970 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vašou náplňou práce bude: - prevoz nových vozidiel z výrobnej linky na ďalšie pracovisko podľa určenia, - striedanie vozidla s manuálnou aj automatickou prevodovkou, - vozidlá s pravostranným riadeným (angličan), - olepovanie a balenie vozidla, - kontrola pracovného listu vozidla, elektronických funkcií vozidla, - práca na 3 zmeny, - miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom. Zamestnanecké výhody, benefity Stabilná práca na HPP Kompletné zaškolenie na pozíciu, Voľné víkendy Zabezpečenie dopravy Kia busy Stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode Fixný plat 889,48 € brutto/mesiac + príplatky za poobedné, nočné zmeny + Bonusy - štvrťročné, polročné, ročné
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti VP sk.B a min. 2 roky skúsenosti s vedením motorového vozidla - podmienka, aktívny vodič, skúsenosť s opačným riadením a manuálnou/automatickou prevodovkou, ochota pracovať na 3 zmeny.
Benefity práce
Základná mzda 889,48 €/mesiac + príplatky a bonusy, priemerná mesačná mzda 970 - 1035 € brutto/mesiac + bonusy
Jazykové požiadavky
slovensky - A1/A2
Informácie o spoločnosti
Logistická spoločnosť

Podobné pracovné ponuky

Projektový manažér IT
Žilina
2700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektromechanik špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Quality Advanced Planner
Levice
2110.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.