Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 10.10.2022

Výrobný operátor - plat 1100€. Ubytovanie ZADARMO!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
900.0 - 1100.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Hľadáme fyzický zdatných pracovníkov, ktorí budú pomáhať pri výrobe sladkostí pre najmenších. Rozširujeme tím a tiež podnikovú rodinu. Práca priamo vo výrobe na úseku Z-mixer: - plnenie základných hmôt do valcov - pracovná pozícia je určená len pre pánov!!! Pracujeme na 3 a 4 zmennom režime.
Požiadavky na zamestnanca
- dobrý zdravotný stav - pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku - potravinársky preukaz - výhodou - manuálna zručnosť, zmysel pre detail, presnosť. - dôraz na hygienu - seriózny prístup k práci, dochvíľnosť. - záujem o dlhodobú prácu. - ochota pracovať na zmeny
Benefity práce
- prémie 15% s priemernej mesačnej mzdy na mesačnej baze - výkonnostný bonus
Jazykové požiadavky
slovensky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services. The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work. We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Podobné pracovné ponuky

Quality Engineer ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník
Nové Mesto nad Váhom
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.