Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.10.2021

Vývojár elektro/hybridných pohonov

Lokalita
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt
plný úväzok
Odvetvie
Accountancy & Finance, Engineering
Dátum nástupu
dohodou
Platové podmienky
od 1200.0 - 2300.0 EUR
Pozícia
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre novovzniknuté vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného vývojového inžiniera elektro/hybridných pohonov, ktorého náplňou práce bude: - Vývoj hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov a podvozkových mechatronických systémov pre automobily so zameraním na mechaniku, elektrotechniku, softvér a mechatroniku, - analýza a implementácia technických požiadaviek klienta do produktu, - vytváranie špecifikácií produktu, podsystémov a komponentov, - vyhodnocovanie navrhnutých konceptov s ohľadom na požiadavky zákazníka a následný výber optimálneho konceptu, - realizácia výpočtov a overovanie základných parametrov komponentov na základe existujúcich/definovaných modelov, - komunikácia technických požiadaviek, architektúry a dizajnu s tímami systémových a simulačných inžinierov, konštruktérov a softvérových inžinierov, - návrh architektúry a rozhraní systému a jednotlivých komponentov, - vytváranie modelov systémovej architektúry v jazyku SysML.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa - Ovládanie programov Enterprise Architect, SysML, MatLab výhodou, - znalosť technických systémov, - prax v oblasti vývoja a dizajnu elektrických a hybridných pohonov vítaná, - prax v oblasti systémového inžinierstva vítaná, - aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).
Benefity práce
- 13. a 14. plat, - možnosť kariérneho rastu, - bohatý sociálny program, - relokačný príspevok počas prvého roka, - jazykové kurzy (EN, DE) plne hradené zamestnávateľom, - stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, - práca v dynamickom kolektíve.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov.

Podobné pracovné ponuky

Expert logistiky/nákupu - Žilina
Žilina
od 1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Údržbár vo výrobe plastových dielov
Zavar
od 1500.0 - 1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Digitization Excellence Leader
Prešov
od 3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.