Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.04.2022

Vývojár elektro/hybridných pohonov

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Engineering
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 - 2300.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre unikátne vývojové centrum v oblasti E-mobility hľadáme šikovného vývojového inžiniera elektro/hybridných pohonov, ktorého náplňou práce bude: - Vývoj hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov a podvozkových mechatronických systémov pre automobily so zameraním na mechaniku, elektrotechniku, softvér a mechatroniku, - analýza a implementácia technických požiadaviek klienta do produktu, - vytváranie špecifikácií produktu, podsystémov a komponentov, - vyhodnocovanie navrhnutých konceptov s ohľadom na požiadavky zákazníka a následný výber optimálneho konceptu, - realizácia výpočtov a overovanie základných parametrov komponentov na základe existujúcich/definovaných modelov, - komunikácia technických požiadaviek, architektúry a dizajnu s tímami systémových a simulačných inžinierov, konštruktérov a softvérových inžinierov, - návrh architektúry a rozhraní systému a jednotlivých komponentov, - vytváranie modelov systémovej architektúry v jazyku SysML.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa - Ovládanie programov Enterprise Architect, SysML, MatLab výhodou, - znalosť technických systémov, - prax v oblasti vývoja a dizajnu elektrických a hybridných pohonov vítaná, - prax v oblasti systémového inžinierstva vítaná, - aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom), - ochota cestovať, - analytické myslenie, - samostatnosť a proaktívnosť.
Benefity práce
- 13. a 14. plat, - možnosť kariérneho rastu, - bohatý sociálny program, - relokačný príspevok počas prvého roka, - jazykové kurzy (EN, DE) plne hradené zamestnávateľom, - stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, - práca v dynamickom kolektíve.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov.

Podobné pracovné ponuky

Kvality inžinier ( junior , senior )
Slovensko
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Procesný inžinier
Lozorno
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme šikovného Dizajn inžiniera pre medzinárodného klienta
Bánovce nad Bebravou
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.