Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.03.2022

ZAROB až 1150€ ako OPERÁTOR VÝROBY- možnosť kariérneho postupu !!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Chemistry & Pharmacy, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1050.0 - 1150.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla (fľaštičky na lieky, ampulky na ober biologického materiálu do ambulancií lekárov a pod.) - po zapracovaní prechod na technické oddelenie - nastavovač. začína sa ako balič/kontrolór. Po zapracovaní je možnosť prestupu na pozíciu " nastavovač" - výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu - kontrola chýb skleneného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny) - rozmerová kontrola výrobkov - pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami - práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA (vrátane sviatkov a víkendov) -po zapracovaní prechod na technické oddelenie -práca je vhodnejšia pre mužov - potrebná obdobná prax s výrobným režimom, smeny alebo podobne!
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosť s prácou na smeny/s prácou vo výrobe - jemná motorika - technické myslenie a zručnosť - ochota pracovať na smeny (aj počas víkendov a sviatkov)
Benefity práce
Meal Vouchers,základná mzda 5€/h brutto (prítomnostný BONUS 6€/smena) + možnosť ďalšieho BONUSU v prípade odpracovania celého mesiaca bez absencie, - po zapracovaní kariérny rast!! - pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti, - práca v tíme, - príjemné pracovné prostredie, - hodinová sadzba 5,00 Eur, mesačný bonus vo výške 140Eur, dochádzkový bonus 6 Eur/smena, stravné lístky - stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-3 mesiacoch - po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu a iné benefity

Podobné pracovné ponuky

Hľadá sa šikovný Technológ pre výrobnú spoločnosť
Bánovce nad Bebravou
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista na produktové plánovanie
Senec
1500.0 - 1699.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadá sa produktový manažér so silným technickým zmýšľaním.
Stupava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.