Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.03.2022

ZAROB až 1150€ ako OPERÁTOR VÝROBY- možnosť kariérneho postupu !!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Chémia a Farmácia, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1050.0 - 1150.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Náš klient je farmaceutická spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medicínskeho skla (fľaštičky na lieky, ampulky na ober biologického materiálu do ambulancií lekárov a pod.) - po zapracovaní prechod na technické oddelenie - nastavovač. začína sa ako balič/kontrolór. Po zapracovaní je možnosť prestupu na pozíciu " nastavovač" - výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu - kontrola chýb skleneného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny) - rozmerová kontrola výrobkov - pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami - práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA (vrátane sviatkov a víkendov) -po zapracovaní prechod na technické oddelenie -práca je vhodnejšia pre mužov - potrebná obdobná prax s výrobným režimom, smeny alebo podobne!
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosť s prácou na smeny/s prácou vo výrobe - jemná motorika - technické myslenie a zručnosť - ochota pracovať na smeny (aj počas víkendov a sviatkov)
Benefity práce
Meal Vouchers,základná mzda 5€/h brutto (prítomnostný BONUS 6€/smena) + možnosť ďalšieho BONUSU v prípade odpracovania celého mesiaca bez absencie, - po zapracovaní kariérny rast!! - pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti, - práca v tíme, - príjemné pracovné prostredie, - hodinová sadzba 5,00 Eur, mesačný bonus vo výške 140Eur, dochádzkový bonus 6 Eur/smena, stravné lístky - stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-3 mesiacoch - po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu a iné benefity

Podobné pracovné ponuky

Hľadáme skúseného Account Managera pre nášho klienta
Slovensko
2100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Technik údržby priamo do kmeňa + náborový príspevok 500 EUR
Bánovce nad Bebravou
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zamestnaj sa na výstupnej kontrole. Čisté pracovné prostredie, zaujímavá mzda.
Kechnec
1000.0 - 1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.