Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.08.2021

Zvárač CO2 s priemernou mzdou od 1 200 €/brutto pre strojársku spoločnosť! Možnosť práce na jednu, dve alebo tri smeny!

Lokalita:
Bánovce nad Bebravou
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
od 4.54 - 5.06 EUR
Pozícia:
qualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Máte zváračský preukaz a skúsenosti v strojárskej výrobe? Ukážte sa! Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete! Práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj techniky pre odpadov hospodárstvo: • zváranie CO2, prípadne obsluha zváracieho roboty, • pripravovanie, zostavovanie, stehovanie a zváranie oceľových a hliníkových komponentov, • práca s výkresovou dokumentáciou v súlade s definovaných technologickým procesom, • realizácia kontroly rozmerov a kvality, • dodržovať zváracie parametre a tolerančné medze podľa výkresu. • Možnosť práce na jednu, dve alebo tri smeny. • V prípade dohody možná práca na úkol. Zamestnanecké výhody, benefity: - po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 4,84/ 5,36 €/hod., - mzda pre špecialistu 5,14/5,66 €/hod., - príplatok za prostredie: 0,72 €/hod., - príplatok za smennosť: 0,20 €/hod., - dochádzkový bonus, 13. plat vo forme bonusu, vernostná prémia, prémia za prácu na kontajneri a ďalšie prémie a bonusy, - zabezpečené stravovanie, - prechod do kmeňového stavu.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Vzdelanie v odbore strojárske / technické Počet rokov praxe 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti platný zváračský preukaz VÝHODOU zváračský kurz so štátnou skúškou znalosť technickej dokumentácie preukaz VZV, viazanie bremien a žeriav praktické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
Jazykové požiadavky
slovensky - B1/B2
Informácie o spoločnosti
Strojársky priemysel. Medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj techniky pre odpadov hospodárstvo

Podobné pracovné ponuky

Montážnik
Bánovce nad Bebravou
880.0 - 935.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladník s VZV
Košice
900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Strojársky pracovník
Dolný Kubín
4.9 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.